KULLANIM ŞARTLARI

Garp Linyitleri İşletmesi Müessesesi (GLİ) web sitesine hoş geldiniz. 
Bu siteyi kullandığınız takdirde aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılacaksınız. 
 

GLİ web sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler, kişi ve kuruluşlara yönelik talimat verilmesi, hukuken onların herhangi bir doğrultuya yönlendirmesi amaçlarını ve tebligat niteliğini taşımamaktadır.

Web sitemizde yayınlanan çalışmalar, kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir; ancak bu bilgilerin ticari amaçlarla kullanımı GLİ'nin yazılı iznine tabidir.

GLİ, web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel ve doğru bilgilerle yayınlanmasını temin etmek amacıyla büyük çaba göstermekle birlikte, GLİ'nin bu bilgilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda açık bir şekilde  garanti verdiği yolunda hiçbir taahhüdü bulunmamaktadır. Ziyaretçilerin sisteme girmeleri ile birlikte; GLİ tarafından yayınlanan bilgilerin kullanımı sonucunda doğrudan veya dolaylı bir kayıp veya zarar doğması halinde, bu durumun GLİ'ye hiçbir borç, sorumluluk vb. yüklemeyeceğini açık olarak kabul etmiş sayılırlar.

Sitede yer alan bütün metinler ve/veya hizmetler, önceden kullanıcılara bildirimde bulunmaksızın GLİ tarafından değiştirilebilir. GLİ web sitesi ön bilgi verilmeden kullanım dışı bırakılabilir. GLİ web sitesinde yayınlanmış bilgiler veya bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan veya doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

İnsan hataları, teknik veya diğer faktörler nedeniyle hata veya bilgi eksikliği/yanlışlığının veya güncellik kaybetmesinin meydana geleceği tabidir. GLİ, sistemde yer alan bilgilerdeki hata ve eksikliklerden hiçbir şekilde sorumlu bulunmamaktadır.

Bu site Garp Linyitleri İşletmesi Müessese Müdürlüğü'ne ait olup site içerisindeki bilgiler GLİ tarafından yayınlanmaktadır. Sitemizden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup GLİ'yi bağlamamaktadır.

  Pencereyi Kapat